Vamper
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vamper

Mis saab siis, kui maailma juhivad vampiirid? Või kui saabub libahuntide kättemaks?
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Zoey suhted
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Zoey Nesbitt Püh Märts 16, 2014 4:24 pm

» Zoey Nesbitt
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Zoey Nesbitt Püh Märts 16, 2014 4:12 pm

» Lobateema
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Katerina Morgan Nelj Jan 09, 2014 9:37 pm

» Not Even The Gods Above Can Separate Us
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Rocco Bryan Morgan Püh Dets 22, 2013 4:44 pm

» Jumalate nimekiri
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Taevakoda Püh Dets 22, 2013 1:19 pm

» Amelia Marié Rakkharatem (WIP)
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Amelia Marié Rakkharatem Laup Dets 21, 2013 11:37 pm

» Ajalugu
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Nefeti Fermandia Teis Dets 17, 2013 7:15 pm

» Tere, kodu!
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Katerina Morgan Laup Dets 07, 2013 1:27 pm

» Albumite reeglid
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Nefeti Fermandia Nelj Dets 05, 2013 7:57 pm

» Kat's Memories
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Katerina Morgan Nelj Dets 05, 2013 7:46 pm

» Soovid kellegiga teemat?
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Daniel James Roberts Teis Okt 09, 2012 7:16 pm

» Kasutatud pildiohvrid
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Melissa Sanders Teis Sept 11, 2012 11:12 am

» Melissa suhted
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Melissa Sanders Teis Sept 11, 2012 10:34 am

» Melissa Sanders
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Melissa Sanders Püh Sept 09, 2012 7:36 pm

» Reeglid
Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeby Nefeti Fermandia Teis Sept 04, 2012 5:00 pm

Most active topics
Chaaaattttt
Lobateema
Soovid kellegiga teemat?
Lollakas naljateema
Veel rollimänge
Kasutatud pildiohvrid
Now playing:
Hazel Ella Gray
Reeglid
Ariel Crystal Flack
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share
 

 Soovid kellegiga teemat?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorTeade

Külaline
Külaline


Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeTeis Sept 11, 2012 1:34 pm

Mul on muide mu tegelaste jaoks alafoorum. Tegelaste tutvustuse alt Birgiti tegelased.
Tagasi üles Go down
Nefeti Fermandia
Nefeti Fermandia
Administraator
Administraator

Postituste arv : 180
Vampiirikihvad : 45112
Reputatsioon : 2
Join date : 04/01/2012
Age : 2022
Asukoht : Porter City

Karakter
Vanus: Umbes 8000
Kaaslane: Pole veel

Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimePüh Sept 16, 2012 6:19 am

Peast ei peagi teadma. Birgitil on nii palju tegelasi, et talle on isiklik tegelaste alafoorum. Seal on kõik tema tegelased olemas.
Tagasi üles Go down
Melissa Sanders
Melissa Sanders


Postituste arv : 11
Vampiirikihvad : 42475
Reputatsioon : 0
Join date : 09/09/2012

Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimePüh Sept 16, 2012 8:47 am

No seda küll jahm.

Ma ei suuda endiselt kedagi valida. See on nii keeruline. Kas või siis see Angela.
Tagasi üles Go down

Külaline
Külaline


Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimePüh Sept 16, 2012 3:00 pm

Okey, ma force'in kuskile teema. Very Happy
Tagasi üles Go down

Külaline
Külaline


Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeKolm Sept 26, 2012 3:43 am

Et millise tegelase sa valid siis? Kirjutasin ennem valesse teemasse Very Happy
Tagasi üles Go down

Külaline
Külaline


Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeKolm Sept 26, 2012 4:41 pm

Jamh, ma ka hakkasin mõistatama, miks sinna panid Very Happy Et võtaks kellegi (ükskõik kelle) Kas AA'st või 1D'st Very Happy
Tagasi üles Go down

Külaline
Külaline


Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeNelj Sept 27, 2012 5:11 am

Danny'ga pole kaua teematanud ja samas pole ka Louis'ga ja Liam'iga ._. Krt, raske valik Very Happy Keda sa mulle pakud?
Tagasi üles Go down
Daniel James Roberts
Daniel James Roberts
Administraator
Administraator

Postituste arv : 91
Vampiirikihvad : 43116
Reputatsioon : 0
Join date : 13/07/2012

Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeLaup Sept 29, 2012 8:07 am

Issand... Ma ei tea... Rebecca'ga pole mul eriti teemasid olnud... Alyssa, Violette, Daphne, Matthew, Nicola... Jonathan... Mängukad ma välistasin juba ära ja need, kes sulle kindlalt teematamiseks ei sobi Very Happy
Tagasi üles Go down

Külaline
Külaline


Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeReede Okt 05, 2012 3:44 am

Daphne siis? Ja aitäh selle eest Very Happy
Tagasi üles Go down
Daniel James Roberts
Daniel James Roberts
Administraator
Administraator

Postituste arv : 91
Vampiirikihvad : 43116
Reputatsioon : 0
Join date : 13/07/2012

Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitimeTeis Okt 09, 2012 7:16 pm

Okey, ma force'in kuskile teema. ... Ma peaksin rohkem sees käima...
Tagasi üles Go down

Sponsored content



Soovid kellegiga teemat? - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovid kellegiga teemat?   Soovid kellegiga teemat? - Page 14 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Soovid kellegiga teemat?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Vamper :: Foorum ::   :: Lobanurk-